3P

Hakkımızda

3P Etiket

Biz Kimiz?

Sektörün öncüsü konumunda olan 3P Etiket, 2011 yılında kurulmuştur. Kuruluşunun ilk yıllarında İstanbul ve çevresindeki konfeksiyon ve ev tekstili üreticilerine hizmet vermiştir. Türkiye iç pazarındaki başarısını, dış pazarda da kısa zamanda yakalayan ve müşterilerin beğenisini kazanan firmamız, şirket politikası, müşterilerine sunduğu hizmet, çözüm odaklı yaklaşımı ve arandığında ulaşılabilir olmasıyla sektörün önde gelen ve aranan firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Firmamızın asıl faaliyet konusu dokuma etiket olmakla birlikte, dijital baskılı etiketler ve şeritler, baskı etiketler, karton etiketler, aksesuarlar ve promosyon ürünleri alanında da faaliyette bulunmaktadır.

Misyonumuz

3P Etiket için kalite; müşterisinin ihtiyaçlarını karşılayacak en etkin, uzun ömürlü çözümü üretmekten geçer.Tüm Türkiye’de teknolojiyi ve çağın gerekliliğini en iyi şekilde kullanmaktır.

Vizyonumuz

Kurumsal çözümler üretmeyi, iletişim stratejileri oluşturmayı yeniden marka oluşturmayı, kısacası yaratıcılık gerektiren bütün işleri severiz. İşinizi, işimiz kabullenip, takım ruhuyla hareket ederiz.

Güleryüzlü Hizmet

Yaptırmış olduğunuz uygulama hizmetleri 3P Etiket garantisi altındadır ve yapmış olduğumuz işlerin sizi mutlu etmesi ilk önceliğimizdir.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti şirketinizin bugünü ve geleceği için en önemli unsurlardan biri olarak sunduğunuz tüm hizmet ya da ürün kalitesi kadar değerlidir.

Zamanında Teslimat

3P Etiket müşteri siparişlerini ciddi bir üretim planlaması yaparak termin tarihlerinde teslim eder.